Loto võlu ja suur populaarsus on just tänu sellele, et kõikidel mängijatel on võrdne võimalus võita. Kui osaled loteriis, siis on sul võimalus muuta mõned eurod miljoniteks, või miks mitte kümneteks või sadadeks miljoniteks. 

Lotoga võidetakse kogu aeg. Igal nädalal mõni õnnelik mängija kuskil maailma nurgas hüppab rõõmust kui tema numbrid pihta lähevad.

Uskuge või mitte, kuid leidub mitmeid mängijaid, kes on võitnud lotoga rohkem kui korra. Kust nad küll on leidnud sellise mänguõnne, või on neil kasutusel mõni salajane taktika?

Richard Lustig on seitsmekordne lotovõitja

Ameerikland Richard Lustig'it võiks kutsuda teatud standardite kohaselt maailma õnnelikumaks inimeseks. Mees on saanud kuulsaks just tänu lotovõitudele, milles ta on võitnud lausa seitse korda.

Kui Lustig esimest korda aastal 1992. aastal võitis, oli tal võidurahasid enam kui vaja. Noorpaarile oli sündinud poeg, kuid nende kindlustusest ei piisanud katmaks lapse haiglakulusid. Lisaks asus pere vanas majas, mille katus ei pidanud. Saades lotovõidu maksis ta kõigepealt haigla arved ja remontis maja katuse. Siis ta veel ei osanud arvata, et see ei jää tema viimaseks lotovõiduks.

Richard Lustig

Kui Lustig võitis juba neljandat korda, tajus ta, et tal on valem kuidas võiduvõimalusi kasvatada. Aastal 2010 kirjutas ta raamatu "Learn How to Increase Your Chances of Winning the Lottery". Tuttavad pidasid teda lihtsalt väga õnneliku käega meheks. Kui mees sai kätte aga viienda võidu, hakkasid kahtlused hajuma.

Richard Lustig on võitnud lotoga järgmised auhinnad:

  • Jaanuar 1992 - Millionaire Magic, 10.000 dollarit
  • August 1997 - Fantasy 5, 13.969.03 dollarit
  • Juuli 2000 - Wheel of Fortune, 2.000 dollarit
  • Oktoober 2001 - Men in Black, 4.996 dollarit
  • Jaanuar 2002 - Mega Money, 842.152.91 dollarit
  • November 2008 - Fantasy 5, 73.660.06 dollarit
  • August 2010 - Fantasy 5, 98.992.92 dollarit

Võite on mehele kogunenud aastate jooksul üle miljoni dollari. Kui palju on tal lotopiletite ostmisele raha kulunud ta avaldada ei soovi. Lustigil on kolm kulla hinnaga vihjet kõigile: 1) Mängi alati enda valitud mängunumbreid 2) Ära ületa oma mängueelarvet 3) Ära kunagi osta lotopileteid raha eest mida oled säästnud teisel eesmärgil.

Seitsmekordne võitja soovitab küsida nõu investeerimisnõustajatelt, et oma raha targasti kasutada. Targad sõnad, kuid mehe lotovõidud on ikkagi täielik kokkusattumus, või mis sina arvad? Kas lotos on võimalik võita seitse korda lihtsalt hea õnnega?

TÄHELEPANU: Coolbeti kasiinoga liitumisel saad koheselt 10 tasuta keerutust ja lisaks 50€ boonust väikse sissemakse eest!

1. Ava Coolbet’is konto SIIT!
2. Automaatselt lisatakse sinu kontole 10 tasuta keerutust kasiinosloti mängu Starburst.
3. Tee 10€ sissemakse koodiga CME2 ja saad koheselt 50€ boonust juurde

Stefan Mendel võitis lotoga 14 korda tänu uskumatule mängustrateegiale 

Kui Rumeeniast pärit Stefan Mendel võitis lotoga 14 korda, siis ei saanud olla tegemist hea õnnega, vaid mehe julge mängutaktikaga. Mees otsustas loobuda igapäevatööst ja alustada lotomängija karjääri. Stefani esimene 50-ndatel saadud lotovõit oli piisavalt suur, et ta otsustas perega kolida Rumeeniast Austraaliasse. Austraalias leidis ta investorid, kes toetasid teda loteriiga mängimisel. Mees lõi oma mängutaktika ja otsis perfektsust. Mis imeline taktika see siis oli?

Stefan pani kirja kõik võimalikud numbrite kombinatsioonid, mis loteriides on võimalik loosida. Siis ostis ta kõik võimalikud lotonumbrite rivid ja kindlustas, et võidab jackpoti ja teisedki jagamisel olevad auhinnad. Jah, kuulsid õigesti. Stefan võitis suurima lotovõidu oma elus Virgina Lotost Ameerikas ja selleks oli 27 miljonit dollarit aastal 1992.

Sel ajal oli Virgina Loto numbritest võimalik moodustada 7,1 miljonit erinevat numbrikombinatsiooni ja mees lunastaski endale 7,1 miljonit kupongi.

Stefan Mendel

Stefani geniaalset äriideed ei maksa ise proovima hakata. Tänapäeval on lotonumbritest võimalik moodustada enam kui 7 miljonit erinevat jada, mis tähendaks, et piletite ostmine võtaks veelgi rohkem aega ja oleks ka kallim. Lisaks on veel risk, et just see õige numbrite kombinatsioon miljonite seast jääks kogemata ostmata. Ka jackpot võib minna jagamisele, kui leidub mitu õigete numbritega piletit.

Oli kuidas oli, Stefan Mendel elab praegu rahulikku elu kusagil Vaikse ookeani troopilisel saarel.

Calvin ja Zatera Spencer võitsid kolm korda ühe kuu jooksul

Aastal 2015 see paar Virginiast hämmastas kogu Ameerikat kui võideti kolm loteriid ühe kuu jooksul. Uskumatult õnnelik paar võitis 1 000 000 dollarit kraapelotost, 50 000 dollarit Virgina Lotost ja 1 000 000 dollarit Powerballist. Virgina Loto esindaja John Hagerty rääkis, et ei ole näinud midagi sellist oma 12 aastase karjääri jooksul. Uskumatu õnn tõesti! Tähelepanuväärne on ka see, et nad ei lõpetanud peale esimest võitu mängimist. Kunagi ei või teada ...

Calvin ja Zatera Spencer

Kimberly Morris napsas kaks võitu ühel päeval 

Kimberly Morris Põhja Carolinast tegi võimatust võimaliku aastal 2017. Oli tavaline esmaspäev kui naine kraapis ostetud lotopiletit kohalikus supermarketis. Ta rõõmustas kui võitis 10 000 dollarit, kuid tundis, et midagi on ikkagi puudu. Ta oli alati unistanud suurest lotovõidust. Meelevaldselt keeraski ta koduteel olles veel teise supermarketi hoovile ja ostis endale uue lotopileti. Ja kae, sealt see miljonivõit tuligi. Abikaasa ei uskunud naist kui ta talle helistas. Ega isegi ei usuks...

TÄHELEPANU: Coolbeti kasiinoga liitumisel saad koheselt 10 tasuta keerutust ja lisaks 50€ boonust väikse sissemakse eest!

1. Ava Coolbet’is konto SIIT!
2. Automaatselt lisatakse sinu kontole 10 tasuta keerutust kasiinosloti mängu Starburst.
3. Tee 10€ sissemakse koodiga CME2 ja saad koheselt 50€ boonust juurde

JAGA