Aastal 2012 alustati Eestis Eurojackpoti loosimisi. Tänaseks päevaks on see nimi juba kõikidele lotohuvilistele teada. Eurojackpot on saadaval 18-nes Euroopa riigis (Saksa, madalmaad, Itaalia, Hispaania, Taani, Eesti, Sloveenia, Norra, Island, Läti, Horvaatia, Poola, Tsehhi, Ungari, Slovakia, Rootsi ja Soome). Eurojackpoti loosimine toimub igal reedel.

Esimene Eurojackpot loositi 23.03.2012. Uue loto algus ei olnud kerge. Kuna ei loositud välja jackpotti, siis populaarsust see koheselt ei saavutanud. Hiljem on see vahva lototoode enda õigsust mitmeid kordi tõestanud.

Esimesed uuendused sai Eurojackpot aastal 2014, kui sellega liitusid Tsehhi ja Ungari.

Eurojackpoti võitu ei ole küll Eestisse veel tulnud, aga kaugel ei ole ka see päev. Suurim võit Eurojackpotiga Eestis on üle miljoni euro. Soome on tuntud kui jackpoti kuningriik, sinna on läinud ka näiteks 2018. aastal 90 miljoni suurune Eurojackpot.

EuroJackpot Eestis: Kuidas seda mängu Eestis mängida?

Nii nagu teame on Eestis võimalik Eurojackpotti mängida ja mäng on suhteliselt tavaline loto tüüpi mäng. Pileteid saab osta kioskitest, või siis internetist. Eesti hasartmänguoperaatorid lotot pakkuda ei tohi.

Mitmed online kasiinod on pakuvad küll Bingot. Bingo olemus on sarnane lotoga, kus numbrite täppi panemisel võib saada suuri võite.  Elame siis põnevaid aegu ja loodame, et bingo saavutab ka suurema populaarsuse internetis.

ÄRA JÄTA KASUTAMATA PAF-i UUE KLIENDI PAKKUMIST, KUS SAAD 10€ ESIMESE SISSEMAKSE EEST 100% BOONUST + 100 TASUTA SPINNI BOOK OF DEAD MÄNGU!

Eurojackpoti hinnad ja reeglid

Üks mängurivi maksab Eestis 2 eurot. Reeglid on lihtsad nii nagu teistegi lotode puhul. Eurojackpotis tuleb esmalt valida tavalised numbrid 1 ja 50 vahel. Seejärel tuleb valida kaks lisanumbrit 2 ja 10 vahel.

Miks on Eurojackpot parem kui teised lotomägud?

Eurojackpoti võidud kerkivad suure kiirusega väga kõrgeks. Seda näitab ka 90 miljoni suurune jackpot, mille sarnast mujalt ei leia.

Eurojackpoti eeliseks on veel see, et tegemist on Euroopa loosiga ja loosi toimumispaik asub Soomes. Tore on see, et tegemist on rahvusvahelise loteriiga, kus on võimsad jackpotid ja loomulikult on ka väiksemaid võite, mida loositakse välja päris tihedalt.

Milline on Eurojackpoti võitmise tõenäosus?

Võite tuleb päris tihedalt, mis teebki selle üheks populaarseimaks loteriiks tänasel päeval. Näiteks Soome on läinud vaid kuue aasta jooksul 14 jackpotti, mille võidud on olnud 10 ja 90 miljoni vahel.

Eurojackpoti võidu võimaluseks 1: 95 miljonit. Väiksemad võidud 1:42st.

Kas Eurojackpoti võitudelt peab maksma tulumaksu?

Eurojackpoti võitudelt tulumaksu maksma ei pea. Sama kehtib kõikide hasartmänguvõitude kohta, mis on saadud Eestis litsentseeritud operaatoritelt. Nii et, kui võidad näiteks 10 000€, siis ühtegi senti sellest kellelegi maksma ei pea.

Suurte võitude puhul võiks meeles pidada mõned asjad. Kuigi makse maksma ei pea, siiski saadavad operaatorid võitja info maksuametile. See ei ole loomulikult mängija seisukohalt halb, kuna operaator on juba maksuametit teavitanud sinu võitudest ja midagi tõestama ei pea hakkama.

Kui on soov anda osa võitudest oma sugulastele/sõpradele, siis tuleb sellest rääkida maksuametiga. Usume, et sellisel juhul astub mängu kinkemaks.

Eurojackpot: Numbrid ja tulemused

Tavanumbrid on 1 ja 50 vahel. Lisaks on piletil veel kaks lisanumbrit 1 ja 10 vahel. Mängida võib enda valitud numbritega, või siis lasta süsteemil numbrid valida.

Loosimine toimub Helsingis ja kasutusel on masinad, mis on kontrollorgani poolt heaks kiidetud.

Eurojackpotis on 12 võiduklassi. Väikseim võit saadakse kalssis 12, kus peab olema pihtas vähemalt 2 tavanumbrit + 1 lisanumber. Suurima võidu saab loomulikult klassis 1, kui peab pihta panema kõik 5 tavanumbrit + 2 lisanumbrit.

Tulemusi saab jälgida loomulikult reaalajas. Võitude maksmise kohta võib lugeda Eesti Loto kodulehelt.

EuroJackpot – kogemusi

Oleme lotovõidud.com lehel päris palju lotosid proovinud, ja Eurojackpot on üks ja ainus, mis põrutab oma võitude suurustega.

Vaatame, mida inimesed tänavalt arvavad:

“EuroJackpotil on omal koht minu elus. Olen teised lotod asendanud just Eurojackpotiga. Vahel küll mängin ka Viikingit ja Bingot. Ostan alati paar rivi Eurojackpoti nädalaloosimisele. Eurojackpotist tuleb ikka väiksemaid võite ja ma arvan, et ma ei ole rahaliselt miinustes. Saldo kindlasti parem kui Keno lotoga“ ütleb Ants Tartust.

„Olen võitnud mõned korrad väiksemad summad. Suuri võite veel ei ole, aga jätkan jahti. Ostan igal nädalal paar rivi. On nädalaid kui ei võida midagi. Suurim võit mille olen saanud on 50€, ehk suur võit on veel saamata. Kui selle saan, siis vist enam lotot ei osta“ ütleb naerdes Anna-Liisa Paidest.

Sellised mõtted on vist enamusele lotomängijatele samad. Suurte võitude tõenäosus on väikene, kuid ka panused on väikesed. Kellelegi see võit ikkagi läheb. Miks mitte proovida? Kui ei proovi, siis ka ei võida.

Suuri võite Eestist

Eestis ei ole Eurojackpotiga väga suuri võite võite välja võetud, kuid arvestatavad summad on needki. 2017. aastal võitis Harjumaa mees üle 800 000 euro, Lääne-Virumaal elav naine 480 000 eurot ja pensionär Viimsist üle 300 000 euro

2016. aastal sai mees Jõhvi selverist üle ühe miljoni euro suuruse võidu. 2015. aastal oli võitjaid rohkem, kuid summad ka väiksemad. Üle poole miljoni euro võitis proua Tallinnast, siis veel noor mees Lõuna-Eestist ja noor tudengineiu üle 300 000 euro.

Eestis on väga hea omada lotopiletit, kuna kõik ostud registreeritakse ID kaardiga. Juhul kui peaksid võitma ja oled pileti ära kaotanud, siis helistab Eesti Loto teile isiklikult ja palub võidule järele tulla.

ÄRA JÄTA KASUTAMATA PAF-i UUE KLIENDI PAKKUMIST, KUS SAAD 10€ ESIMESE SISSEMAKSE EEST 100% BOONUST + 100 TASUTA SPINNI BOOK OF DEAD MÄNGU!

JAGA