Lotovõit ei ole tavaline sündmus. Sajad tuhanded eestlased mängivad lotot igal aastal, kuid suurte võitudeni jõuavad vähesed. Kuid need, kes jõuavad, on seda õnnelikumad. Vaatame Eestis vormistatud kuute kõige suuremat lotovõitu. 

KUUES KOHT: 9 395 861 krooni, ehk 600 527 €

Tegemist on ainsa krooni ajal saadud võiduga, mis meie edetabelisse mahub. Aastal 2009 võitis Merike, Bingo Lotoga üle üheksa miljoni krooni. Tegemist oli omal ajal Eesti ajaloo kõige suurema võiduga. Merike töötas sel ajal puidutšehhis juhatajana ja ostis pileti Sõbra Selverist.

VIIES KOHT: 733 813 €

Järgmine rekordvõit pärineb juba eurorahade perioodist. Aastal 2012 võitis noor pere Vikinglotto jackpoti, võidupileti ostis pereema internetist.  Täpsemale raha paigutamisele ei oldud veel mõeldud, kuid plaan oli maksta laenud ja osta suvitamise koht. Lisaks unistati suurest perest ja lotovõit aitaks selle unistuse teoks teha. Huvitav oleks teada, kuidas perel läheb?

TÄHELEPANU: PAF KASIINOGA LIITUMISEL SAAD KOHESELT 50 TASUTA KEERUTUST JA LISAKS 10€ SULARAHA KUI TEED VÄIKESE SISSEMAKSE!

NELJAS KOHT: 768 712 €

Aastal 2013 püstitati uus rekord suurima lotovõiduga. Noor pereisa Harjumaalt ostis Vikinglotto pileti internetist. Saatuse tahtel tuli võit täpselt õigel ajal, mil pere oli rahalistes raskustes ja pereisa kaalus välismaale tööle minekut. Välismaale tehti hoopsiki puhusereis ja täitus unistus oma kodust!

KOLMAS KOHT: 801 352 €

Üle 800 tuhande euro võitis Eurojackpotiga (5+1) Harjumaal elav mees aastal 2017. Mehel on kolm last, toetas ta võidusummaga lapsi ja renoveeris oma maja. Ääretult tubli isa!

TEINE KOHT: 1 000 000 €

Aastal 2016 tuli esimene miljoni euro suurune võit Eestisse. Lotomänguks osutus Vikinglotto ja pilet oli taaskord ostetud internetist. Võitjaks kuuekümnendates aastates daam, kes töötas kaubanduses otsutas investeerida uude eluasemesse, toetada oma lapsi ja lisaks veel noorte sporti. Südamlik ja tubli daam!

ESIMENE KOHT: 1 155 687 €

Aastal 2016 ostis Ida - Virumaa mees Jõhvi Selverist Eurojackpoti pileti, mis tõi Maarjamaa kõige suurema võidu ja see rekord püsib siiani. Võitjal läks pihta 5+1 võidutasand. Toredaks seigaks selle võidu juures on see, et pilet sai ostetud just tänu sõbra utsitusele ja mees ei olnud kitsi, andes pool oma võidust sõbrale! Koos võeti ette soojamaa reis!

Meil on ääretult hea meel kõikide suurvõitjate pärast ja loomulikult loodame, et neid tuleb veelgi enam juurde.

TÄHELEPANU: PAF KASIINOGA LIITUMISEL SAAD KOHESELT 50 TASUTA KEERUTUST JA LISAKS 10€ SULARAHA KUI TEED VÄIKESE SISSEMAKSE!

JAGA