mida kujutavad endast kasiinod, kus ei ole vaja kontot registreerida? Tegelikult on tegemist täiesti tavalise internetikasiinoga, aga kliendi seisukohalt on asi tehtud tunduvalt lihtsamaks ja mugavamaks. Sellises kasiinos mängimiseks on tarvis vaid panga tunnustega sisse logimist, ehk täpselt nii nagu ostaksid näiteks internetist sussid. 

Tegemist on tänapäevase mängupaigaga, kus kus klient ei pea mässama konto registreerimisega ega paroolide meeles pidamisega. 

Milline on siis online kasiino, kus ei ole kontot tarvis?

Internetikasiinod ilma registreerimiseta ei erine tavalisest kasiinost tegelikult mitte millegi poolest. Suurimaks erinevuseks on mängimise lihtsus ja turvalisus. Üldjuhul on pakkumises samad mängud, mis teistes kasiinodes. Võibolla ei ole valik veel niivõrd lai, kuna ei ole ole jõutud kõiki pakkujaid ja mänge lisada. Sellised kasiinod on ju alles mõni aasta tegutsenud.

Sissemakse tehakse nn kiirkasiinosse panga kaudu, samal ajal registreerib süsteem sinu ka kliendiks. See tähendab seda, et kasiinol ei ole kliendi kohta ka rohkem andmeid kui pangast saadud nimi ja isikukood.

Kuidas mängimine ilma kontota tegelikkuses välja näeb?

Kui alustad kiirkasiinos mängimist, siis juhatatakse sind kõigepealt lehele, kust tuleb panga kaudu sisse logida. Panga kaudu sisse logimise süsteem pärineb Rootsi ettevõttelt Trustly, keda tuntakse eriti usaldusväärse maksete vahendajana. Pole põhjust Trustly usaldusväärsuses kahelda kuna järelvalvet nende tegevusele teeb Rootsi Finantsinspekstioon. Aastal 2008 asutatud Trustly on tõusnud üheks suurimaks maksete vahendajaks terves Euroopa internetikaubanduses.

Mängimisega alustamiseks tuleb klikkida nuppu "Sissemakse" Teeme näite Eestis alles avatud Kiirkasiino.ee najal:

Järgmiseks sammuks on panga valimine. Kahjuks kõiki Eesti pankasid valikus ei ole, aga suuremas osas küll:

Järgmise sammuna tuleb logida enda pangakontole sisse ja makse kinnitada:

Voila, ongi konto avatud ja 10€ ilusasti kontol. Lõbutsemine võib alata. Kõige muhedam on see, et kui ma võidan, siis raha väljakandmine tagasi pangakontole võtab paar minutit!

Kiired väljamaksed ja teised eelised?

Ilma registreerimiseta on jube hõlbus erinevaid kasiinosid proovida. Kunagi ei unusta oma salasõna ära, kuna seda ei olegi.

Parimaks on nende kasiinode puhul aga see, et väljamaksed on ülimalt kärmed. Pangakontoga sisse logides jätab süsteem sinu konto kohe meelde. Kui juhtud saama suure võidu, saad selle enda pangakontole kanda loetud minutitega. Mäletad veel seda tunnet, kui saad suure võidu, siis pead saatma kasiinole pilte oma ID kaardist, rääkimata teistest tõenditest. Lõpuks kui oled suutnud ära tõestada, et see tõepoolest oled sina, siis jääd ootama väljamakset, mis tavaliselt jõuab sinu pangakontole 1-3 tööpäeva jooksul, aga võib kauemgi minna. Selle pärast ei ole vaja enam stressata. Tuleb vaid klikkida nuppu “väljamakse” ja raha ongi paari minutiga pangakontol.

Kas kasiinos, kus ei ole vaja registreerida luuakse ikkagi konto?

Jah, nii see on. Inimestes võib tekitada segadust see, et kui mul jääb näiteks 10€ kasiino kontole ja login välja, siis järgmisel korral sisse logides enam seda ei ole. On küll. Registreerimisvabades kasiinodes luuakse mängijale konto täpselt samamoodi. Andmed konto loomiseks saab online kasiino pangast. Nende andmetega luuakse konto ja iga kord kui sama isikukoodiga isik sisse logib, maandub ta samale kontole kust viimati lahkus. Ehk kui sul jääb raha näiteks Kiirkasiino.ee kontole, siis järgmisel korral sisse logides on see seal kenasti sind ootamas.

Loetleme mõned põhjused, miks peaks mängima kiirkasiinos, ehk ilma kontot registreerimata

Usun, et kõik nõustuvad, mängimine peab olema lihtne ja kiire. Mängud tuleb lahti saada ühe hooga ja see õnnestub registreerimisvabas kasiinos suurepäraselt. Allpool leiad siis listi mis teevad kiirkasiinos mängimise mõnusaks.

1. Ülivõimsalt kiireim viis mängimiseks.
2. Turvalised ja kiired rahakanded Trustly abiga.
3. Ei pea kartma, et väljamakset ei saa teha. Väljamakse on paari minutiga samal kontol millega tegid ka sissemakse.
4. Mobiiliga mängimine on palju hõlpsam. Eriti piinarikas on tavakasiinos see, kui peab mobiiliga kontot registreerima. Kiirkasiinos mängi millal tahad ilma registreerimisprotsessita.
5. Unustasid salasõna? Kõik me teame seda tunnet kui oled salasõna unustanud. Hakka mässama erinevate saadetistega, et seda uuesti teada saada. Kiirkasiinodes ei ole seda vaja meeles pidada, kuna seda lihtsalt ei ole.
6. Kiirem ja lõbusam koosmängimine. Kas olete kunagi mänginud koos sõpradega kasiinot? See on tegelikult väga populaarne terves maailmas. Lepitakse kokku, et näiteks igaüks paneb kassasse viis eurot ja mängitakse ühe konto pealt. Pannakse rullikud keerlema ja loodetakse proua Fortuuna peale. Kui tuleb võit, siis kiirkasiinodes saad võidu juba samal päeval sõpradega ära jagada ilma, et see väljamakse jääb kuhugi ootele.
7. Ei mingeid turundusõnumeid. Kiirkasiinode eeliseks on see, et kliendile jääb puhas mängurõõm. Üljuhul ei korja sellised kasiinod kliendi kohta kontaktandmeid ja kõiksugu suuremeelsed e-mailid ja SMS-id jäävad saamata.

Millises nn kiirkasiinos mängida?

Loomulikult on olemas kõikidele juba teada tuntud Ninja Casino, kuid Eesti turule on tulnud uus Kiirkasiino.ee, mis on tehtud Eestis ja eestlastele. Terve leht on üles ehitatud lihtsusele ja see on neil hästi välja tulnud. Kiirkasiinos puuduvad ka boonused, mis kindlasti mitmetele mängijatele on oluline, kuid päris mõnus on vahepeal ka lihtsalt mängida, ilma et peaks süvenema kirbukirjas kirjutatud reeglitesse. Lisaks ei pea Kiirkasiinos häirivalt paljud kampaaniate ja bännerite vahel sobrama ja neid sulgema.

Nii nagu nimigi ütleb, toimub Kiirkasiinos kõik kiirelt. See puudutab nii sisse- kui ka väljamakseid, klienditoega suhtlemist ja mängimisega alustamist. Proovi järgi.

Vaata kui lihtne võib üks kasiino leht olla! =>

JAGA