Vikinglottos nägime eelmisel 2018 aastal seitset jackpoti võitjat, ehk jackpot läks välja keskmiselt igas seitsmendas loosimises. Ei ole just palju, kuid igal loosimisel on ka väiksemad sadadesse tuhandetesse ulatuvad võidud ja neid läks välja hulgikaupa.   

Teeme väikese kokkuvõtte, milliseid numbreid loositi välja Vikinglottos kõige tihedamalt ja millistele numbritele mängimine oli eelmisel aastal halvaks valikuks .

Kõige enam väljastas lototron numbrit 21 ja 27. Need numbrid tulid masinast välja kümnel korral 52-st, ehk ligi 20-protsendiliselt. Päris palju või mis?

Üheksa korda 52-st loosimisest loositi palle 2, 8, 9, 13, 25, 29, 32 ja 33. (keskmiselt 17,3% loosimistest). Väga huvitav, kuna tegelikult inimeste õnnenumbrid on seotud just sünnipäevade ja sünnikuudega. Kümnest kõige enam loositud pallist kaheksal puhul on tegemist alla 31 jääva numbriga, ehk õnnenumbritega pihta saamine oleks pidanud olema kõrgemal tasemel.

ERIPAKKUMINE! AVA KONTO COOLBETIS SAAD KOHESELT 10 TASUTA KEERUTUST. TEHES 10 € SISSEMAKSE SAAD LISAKS 50€ BOONUSRAHA!

KASUTA SEDA PAKKUMIST NII

1. Ava omale Coolbetis mängukonto SIIT! 10 Tasuta Keerutust kasiino mängus Starburst saad koheselt (kui oled 21 v vanem)

2. Tee 10€ sissemakse boonuskoodiga CME2 ja saad lisaks 50€ boonusraha!

Milliseid numbreid tasus vältida?

Selliseid numbreid, mida kordagi välja ei loositud, ei olnud. Kuid numbrid 18 ja 12 olid need numbrid, mida lototron puutus terve aasta jooksul vaid korra. Ehk need pallid loositi vaid 1,9% loosimistest.

Milline oli kõige enam loositud lisanumber?

võib öelda, et lisanumbreid loositi suhteliselt võrdselt, kuigi number kahte loositi enim (9 korda) ja kõige vähem loositi number kolme (3 korda)

Loodame, et see aitab edaspidi numbrite valikul kaasa. Loomulikult soovime kõigile jätkuvat loosiõnne!

JAGA