Mega Moolah slotimängus on jackpot juba üle 20 miljoni euro ja see tähistab uut maailmarekordit. Tõenäoliselt läheb see kohe kohe välja. Eelmine maailmarekord pärineb eelmise aasta septembrist, kui Mega Moolahis mängiti välja 18,9 miljonit eurot. 

Hiigeljackpot Mega Moolahis! Keegi võidab üle 20 miljoni õige pea!

Kui soov jackpotti võita, siis on praegu õige aeg. Mega Moolah jackpot on kasvanud juba üle 20 miljoni euro ja väga tõenäoliselt läheb see varsti õnnelikule slotikeerutajale välja.

Eelmisel aastal on maksti Mega Moolah mängus välja seitse(!!) Mega Jackpotti keskmise suurusega 5 miljonit.

MEGA MOOLAH JACKPOTTI SAAD JAHTIDA CHANZ-IS! LOO KONTO, SAAD 25 TASUTA PINK ELEPHANTS MÄNGU. TEE 10€ SISSEMAKSE BOONUSKOODIGA LOTO JA SAAD KAUBA PEALE VEEL 200 TASUTA KEERUTUST SAMAS MÄNGUS!

Kuidas Mega Moolahi jackpotti välja makstakse?

Mega Moolahis on neli erinevat jackpotti. Mini, Minor, Major ja Mega Jackpot. Viimane on siis see, kus võiduks on 20 miljonit eurot. Kuidas Jackpot mängu saada? See ei olegi väga lihtne, kuid selle eest kui sinna pääsed ja millega sealt väljud võib olla mega. Mäng annab võimalusi jackpoti võitmiseks täiesti juhuslikult ja ükskõik millises mängustaadiumis.

Jackpot mäng ilmub lihtsalt keerutusratta peale ja jackpot mängus on võit kindel, kuid selle suurus ei ole teada. Jackpot mängu võib saada igaüks, olenemata panuse suurusest.

Kuidas saab proovida seda võita TASUTA?

Toome siin ühe näite Chanz portaali najal. Kui sul veel Chanz-is mängukontot ei ole, siis avades konto saad eksklusiivselt 25 tasuta keerutust Pink Elephant slotimängu.

1) Ava konto CHANZ-is SIIT!
2) Mine Pink Elephants slotti ja võta 25 tasuta keerutust
3) Peale võitmist Pink Elephants mängus, saad võitudega mängida juba Mega Moolahi mängu.
4) Lisapakkumisena saab 10€ sissemakse järel samasse Pink Elephants slotti veel 200 tasuta keerutust! Sissemakse tegemisel kasuta koodi LOTO

PS: Võidud tasuta keerutustest (boonusraha) tuleb 35 korda läbi mängida 30 päeva jooksul, enne kui saab pangakontole kanda.

MEGA MOOLAH JACKPOTTI SAAD JAHTIDA CHANZ-IS! LOO KONTO, SAAD 25 TASUTA PINK ELEPHANTS MÄNGU. TEE 10€ SISSEMAKSE BOONUSKOODIGA LOTO JA SAAD KAUBA PEALE VEEL 200 TASUTA KEERUTUST SAMAS MÄNGUS!

JAGA