Reede õhtul on taas Eurojackpoti loosimine. Potis on lausa 90 miljonit eurot! Anname neli väikest vihjet kuidas oma võiduvõimalusi suurendada.


Neli vihjet EuroJackpoti mängimisel

1. Väldi numbreid, mida kasutavad tõenäoliselt paljud mängijad. 

Näiteks valivad mitmed mängijad naljaga pooleks oma mänguväljale esimesed viis numbrit (1-5) ja lisanumbriteks järgmised (6-7). Kui need seitse numbrit kunagi peaksid loositama, siis võib jackpot jaguneda päris mitme inimese vahel. Ameerikast hea näide kui 21 inimest võitsid korraga jackpoti.

2. Väldi liiga mitut õnnenumbrit

Paljudel meist on õnnenumber 1-10 vahel. Näiteks numbrid 7, 8 ja 2 on väga populaarsed õnnenumbrid. Lõppude lõpuks on õnnenumber põhjusega õnnenumber ja kui oled selles kindel, siis ei maksa neid mänguväljalt loomulikult välja jätta.

3. Paljud valivad näiteks enda või laste sünnikuupäevad - proovi seda vältida 

Miks? Just seetõttu, et see tekitab palju numbreid 1-31 vahele. Kui valid numbreid üle 32, siis on tõenäolisem valida selliseid numbreid, mida teised ei vali. See vähendab ka võimalusi, et jackpot tuleks jagada teiste mängijatega.

4. Väldi järjestikkuseid numbreid

Näiteks, kui pead valima viis numbrit 50 seast, siis sinu numbrite summa võiks kokku olla 104 ja 176 vahel. Vastavalt analüüsidele 70% kõikidest jackpottidest langevad sinna vahemikku.

Loomulikult tuleb meeles pidada fakti, kes ei mängi, see ei võida. Kui mängid, siis tee seda vastutustundlikult!

ERIPAKKUMINE! KONTO REGISTREERIMISEL CHANZ KASIINOS SAAD KOHESELT 25 TASUTA KEERUTUST. TEHES 10 € SISSEMAKSE SAAD LISAKS MEELETU 200 TASUTA KEERUTUST!

KASUTA SEDA PAKKUMIST NII

1. Ava omale Chanz kasiinos mängukonto SIIT! 25 Tasuta Keerutust kasiino mängus Pink Elephants 2 saad koheselt (kui oled 21 v vanem)

2. Tee 10€ sissemakse boonuskoodiga LOTO ja saad lisaks 200 tasuta keerutust Pink Elephants 2 mängule!

JAGA