kas oled näinud Hollwoodi filmi Juhuslik Õnn? Just seesama, kus politseinik lubab ettekandjale anda pool enda lotovõidust. Kas aga teadsid, et see on tõesti sündinud lugu? Räägime sellest natuke lähemalt.  

Loo kangelane on Robert Cunningham oli aastal 1984, mil see lugu juhtus, 55-aastane ja ta töötas politseinikuna. Phyllis Penzo oli Sal Pizzeria (New York) pitsakoha ettekandja viimased 24 aastat ning ta töötas kuus päeva nädalas. 

Ühel õhtul kui Robert lõpetas oma lemmikpasta söömise, puudus tal jootraha andmiseks sularaha (Ameerikas on ülim ebaviisakus jootraha mitte anda). Ta pakkus Phyllis'ele selle asemel poolt enda ostetud ühe dollarilisest lotopiletist.

NB: AINULT SIIT LINGILT SAAD BETSAFE'IS KUNI 500 TASUTA KEERUTUST JA 100% BOONUST VAID 10€ SISSEMAKSEGA. PAKKUMINE, MIS VÄÄRIB TÄHELEPANU!

Kõikidest päevadest, just 1. aprilli hommikul kell üheksa, helistas Cunningham Phyllisele ja teatas talle, et ta võitis loteriipiletiga 6 miljonit dollarit ja tal on õigus pool sellest endale saada.

Lõpuks kui Cunningham suutis talle selgeks teha, et tegemist ei ole naljaga, karjus Phyllis üle kogu korteri ja ajas üles oma ehitajast abikaasa Roberti ning teatas talle, et nad on nüüd rikkad!

Mõlemad perekonnad jagasid oma lotovõidud nii, et järgmise 21 aasta jooksul maksti neile 285 715 dollarit aastas.

Cunningham oli teeninud politseis 30 aastat ja tema töötasu pileti võitmise ajal oli 30 000 dollarit aastas. Ta ütles, et ei plaaninud kunagi kogu raha endale hoida. "Olen terve elu olnud lihtne inimene. Kui ma midagi luban, siis seda ma ka teen"

Aastal 1994, ehk 10 aastat hiljem vändati sellest vahvast loost ka film eestikeelse nimega Juhuslik Õnn, kus peaosa mängis Nicolas Cage

NB: AINULT SIIT LINGILT SAAD BETSAFE'IS KUNI 500 TASUTA KEERUTUST JA 100% BOONUST VAID 10€ SISSEMAKSEGA. PAKKUMINE, MIS VÄÄRIB TÄHELEPANU!

JAGA