Võiks öelda, et õnn koputas uksele… Eestist pärit õnnelik mängija alustas Kiirkasiinos mängimist väikeste panustega ja esimene suurem võit ei lasknud ennast kaua oodata! Ta ei võitnud jackpotti vaid mängides erinevates mängudes, sai ta ühe õnneliku keerutuse teise järel - järjest lisandus teateid “Big Win”!

Kiirendus tohutu võiduni!

Peale poolt tundi mängimist potsatas esimene megavõit mängija kontole. Üks õnnelik keerutus Phoenix Reborn mängus tõi lausa 10 000€ suuruse võidu! Võib vaid ette kujutleda mängija magusat naeratust.

Uskuge või mitte, see oli alles algus. Vaid seitse minutit hiljem potsatas järjekordne suur võit. Tegemist oli sama slotimänguga, kuid sel korral oli võidusummaks uskumatud 101 355€! Nüüd võib ette kujutada milline adrenaliinisööst Eesti daami läbis kui tasuta keerutused selle võidu tõid. Vaata megavõidu toonud keerutuse videot:

Õnn ju soosib julgeid!

Kas sina oleksid edasi mänginud? Paljud tõenäoliselt mitte, kuna üle 100 000€ on ju suur summa! Ka meie julge mängija kandis suure osa võitudest hetkega oma pangakontole. Kusjuures, Kiirkasiinost laekub võidetud raha panka vähem kui 5 minutiga.

Mängija jättis veel natuke vahendeid enda mängukontole ja proovis veel õnne. Kui hoog on sees, siis tuleb seda ju jätkata või mis… Just sellisel hetkel tundub küll, et õnn soosibki julgeid - võitude jada jätkus. Tõenäoliselt ei suutnud mängija oma silmi uskuda...

  • 41 000€ ja 36 000€ Da Vinci´s Treasure mängust.
  • 31 000€ The Legend of Shangri-La slotikast
  • 17 000€ Mustang Gold ja 16 700€ Victorious MAX mängust ja nii edasi, võit võidu järel ….

Lõpuks kogunes võiduks 370 000€

Peale kõiki neid õnnelikke keerutusi oli aeg teha paus ja raha oma pangakontole kanda. Lõpuks kandis Eestist pärit daam pangakontole enam kui 370 000€.

Niivõrd suur võit täidab kindlasti nii mõnegi õnneliku võitja unistuse. Oleme võitja üle ääretult rõõmsad ja tahaksime juba näha, kes on järgmine.

JAGA