Eurojackpoti värsked omanikud on leitud ja nii uskumatu kui see ei ole, sai Soome jälle juurde kaks miljonäri. Peavõit 90 miljonit jagunes ära viie mängija vahel ja igaüks neist jalutas ära 18 miljonit eurot rikkamana. Lisaks kahele võitjale Saksamaal läks peavõit veel Soome, Itaaliasse ja Hispaaniasse.  

Lisaks tabasid kuus inimest sellel loosimisel 5+1 numbrit, mis tähendas "vaid" 3,8 miljoni euro suurust võitu. Möödunud reedel sai Euroopa järelikult juurde 11 miljonäri. Päris äge tulemus, või mis? Kurb on see, et Eestisse ei taha need suurvõidud kuidagi sattuda. Eelmisel nädalal oli suurim summa Eesti võitjale 243€.

Räägime natuke Soomest, kuna see oleks nagu miljonärimasin. Võibolla peaks minema Soome piletit ostma? Nali naljaks, aga kaks naist võitsid eelmisel reedel vastavalt 18 ja 4,3 miljonit. Muideks, nüüdseks on ainuüksi Eurojackpoti mänguga saanud Soome juurde 59 miljonäri ja seda vaid kuue aastaga! Kuid vaadates kui hullult Soomlased pileteid ostavad, siis ei ole ka ime. Aastal 2017 osteti Soomes iganädalaselt keskmiselt kaks miljonit Eurojackpoti mänguvälja nädalas! Eestis oli vastav number 145 000.

ERIPAKKUMINE! Liitu Chanziga alloleva lingi kaudu ja saad koheselt 25 tasuta keerutust. Tehes 10€ sissemakse saad hullud 200 tasuta keerutust lisaks!

KASUTA SEDA PAKKUMIST NII:

1. Ava omale Chanz kasiinos konto ja saad koheselt 25 Tasuta Keerutust kasiino mängus Pink Elephants 2. (Kasiinos mängimiseks pead olema 21 või vanem)

2. Tee 10€ sissemakse boonuskoodiga LOTO ja saad lisaks veel 200 tasuta keerutust Pink Elephants 2 mängule!

JAGA