H

all of Gods on üks populaarseim NetEnti slotimäng ja seal oli jackpot kerkinud võimsa 3,6 miljoni euroni ja uskuge või mitte, selle võitis kahekümnendates Eesti neiu. Jackpot ei olnud kõige suurem mis selles mängus võidetud, aga 3,6 miljonit ei ole ju ka paha. 

Kõige kõrgem Hall of Gods jackpot 7,8 miljonit, võideti juba 2015 aastal, kuid keskmiselt annab Hall of Gods jackpoti välja iga 24 nädala tagant. Inimesed kipuvad arvama, et väikese panusega mängides ei ole võimalik võita, kuid Eesti neiu tõestas just vastupidist. Võidu 3 686 881€ suuruse jackpoti tõi portaalis Paf vaid 0,2€ ehk 20 sendi suurune keerutus. Paf on kuulus selle poolest, et jackpotid kipuvad just seal välja minema.

Tegemist on ajaloolise jackpoti võiduga, kuna see on esimene miljonitesse ulatuv võit mis on kukkunud Eestisse. Samal ajal on tegemist ka kõige suurema summaga mille Eesti kodanik on õnnemängus võitnud. Eesti Lotost pärinev suurim võit Eesti mängijale on 1,2 miljonit eurot.

Siin võitjaga kommentaarid: (refereeritud Delfist)

“Kuidas sa võidule reageerisid?”

“Olin sõnatu. Pidin mitu korda ekraanilt üle vaatama, et võidus kindel olla”.

“Kellele sa võidust esimesena rääkisid?”

“Oma õele, sest ta helistas mulle just samal hetkel.”

“Mida plaanid võidetud rahaga teha? Kas oled sa säästnud millegi jaoks?”

“Mõttes on osta uus auto, aga üldiselt pole mul võidu kasutamise osas mingit plaani, sest ma ei osanud sellist õnne ette kujutada.

Juhime tähelepanu sellele, et ka internetikasiinod tekitavad hasarti ja suuri võite ei saa mitte kõik mängijad. Mängigem mõistlikult!

PAF-is saab jackpot mänge mängima hakata tasuta! Avades konto saab uus klient 25 keerutust tasuta Kreisiraadio slotimängu!

JAGA