C

hanz on üks viimase aja kõige populaarseim meelelahutusleht ja täiesti arusaadav miks. Suuremad fännid juba teavad miks nad nii lahedad ja erilised on, kuid nüüd on nad saanud hakkama veel ühe arendusega, mis jätab teised nn kiirkasiinod varju. 

Vaatame järjest, miks Chanz on niivõrd eriline mängupaik.

Sotsiaalne mängupaik

Üheks suurimaks müügiartikliks on sotsiaalne pool. Võid lisada endale sõpru ja nendega mängimise ajal suhelda. Veel üheks lahedaks arenduseks Chanzi poolt on see, et saad oma sõpradega, või siis võõrastega, pidada duelle.

Ainult parimad mängud

Chanzis on väga hea valik mänge, kuid meile meeldib eriliselt see, et ei pakuta kõiki mänge mis võimalik, vaid on tehtud valik vaid parimatest mängudest. See on igati loogiline, kuna "halbasid" mänge ei mängi peaaegu mitte keegi ja nende puudumine teeb mängu valimise tunduvalt lihtsamaks ja lehe oluliselt puhtamaks.

Maailma kiireimad väljamaksed

Uskuge meid - proovisime järgi! Väljamakse tegemine Swedbanga kontole võttis tõesti vaid mõne sekundi. See süsteem on täielikult Chanzi enda poolt loodud ja töötab suurepäraselt.
Chanz kutsub seda süsteemi nimega KOHE - pole paha nimi arvestades, et see toimibki kohe. KOHE toetab põhimõtteliselt kõiki pankasid Eestis: Swedbank, SEB, Luminor, Coop ja LHV! Pole paha - tasub proovima minna 🙂

Lotovõitjate eripakkumine

Vaid Lotovõitjatele pakub Chanz 25 tasuta keerutust (Pink Elephants mängu) konto avamise eest, ehk täiesti tasuta. Kui sellest ei piisa, siis saab 10€ suuruse sissemaksega veel lisaks 200 tasuta keerutust Pink Elephants mängu. 200 tasuta keerutuses saamiseks tuleb sissemakset tehes kasutada boonuskoodi LOTO.

PS: Tasuta keerutusi saab vaid sellelt lingilt konto luues!

JAGA