Mis need salapärased tasuta keerutused siis on? Tegelikult on asi vägagi lihtne kui oled juba internetis mänguautomaatidega mänginud. Tasuta keerutusi on internetikasiinodes klientidele pakutud juba üle kümne aasta ja see on üheks kõige lahedamaks boonuseks üldse. Kõige mõnusam on saada tasuta keerutusi, mille võitudel puuduvad läbimängimise tingimused. Räägime sellest kohe lähemalt.  

Tasuta keerutus annab võimaluse slotimängus keerutada, pidamata selle eest maksma. Nii lihtne see ongi. Kasuta alati oma tasuta keerutused ära, sest kõige hullem, mis võib juhtuda, on võitmine!

Tasuta keerutusi antakse järgmiselt:

1. Tasuta keerutused konto loomisel või internetikasiino saadab lihtsalt sõnumi, et tasuta keerutused on saadaval.

2. Tasuta keerutused sissemakse eest. Nii nagu on näiteks meie eripakkumisel Betsafe'i. Kui teed 10€ sissemakse saad kuni 500 tasuta keerutust.

Tasuta keerutused ja läbimängimise tingimused:

1. Tasuta keerutustel saadud võitudel puuduvad läbimängimise tingimused, ehk kõik võidud, mis tasuta keerutustest saad, võid kohe pangakontole kanda.

2. Tasuta keerutustest saadud võitudele kehtivad läbimängimise tingimused.
Näiteks:
- Saad konto loomise eest 25 tasuta keerutust ja võidad nende keerutustega 8 eurot.
- Sellele 8 eurole mis võitsid kehtib 25 kordne läbimängimise tingimus. See tähendab, et pead slotimänge keerutama 8x25= 200 euro väärtuses. See tundub suur summa, kuid selle läbimängimine läheb päris kiiresti, eriti kui võidad. Kui ei võida, ei ole sa kaotanud mitte midagi.

NB: Allolevalt lingilt PAF-iga liitumisel saad 25 tasuta keerutust, mille võitudel puudub läbimängimise nõue. vaid Keeruta ja raha puhtalt kätte!

Teeme näite PAF-i põhjal

Allpool teeme näite PAF portaalis, kuid tegelikkuses toimib see igas internetikasiinos põhimõtteliselt samamoodi.

  1. Ava Konto -> Kliki "Loo kasutajakonto"

 

2. Kui konto on loodud ja e-mailis aktiveeritud, siis maandud sellisele lehele, kus kuvatakse tervituspakkumisi.

3. Nüüd on sul võimalus mängida tasuta keerutusi ja veel lisaks väikesele sissemaksele saada 10€ sularahana (ilma läbimängimistingimusteta)

4. Klikime "Tasuta voorud mängus Pehmed ja Karvased"

Edaspidine sõltub õnnest, ehk kui palju sul on võimalus tasuta keerutustega võita. Kui tasuta keerutused lõppevad, siis liiguvad sinu võidud kontole ja neid võite võid kasutada kõikides toodetes või siis pangakontole kanda.

NB: Liitudes PAF-iga allolevast lingist, saad 25 tasuta keerutust.

JAGA